SLOVENSKÁ EXTRALIGA|
Dnes sme proti Apollo Bratislava prehrali 3:5. Mrzí ma najmä to, že sme súperovi pomohli niekoľkými vlastnými chybami, ktoré sa napokon ukázali ako rozhodujúce. Napriek tomu si myslím, že sme ukázali pasáže kvalitného bejzbalu a keď sa vyvarujeme podobných zaváhaní, vieme byť vyrovnaným súperom každému.
Zároveň by som sa chcel úprimne poďakovať všetkým fanúšikom. Dnešná návšteva a atmosféra boli na slovenské pomery naozaj výnimočné. Bolo radosť hrať pred takouto kulisou a verím, že si cestu na štadión nájdete aj nabudúce. Ďakujeme za podporu.
Angels HRÁ💙⚾️💛
Text: Dušan Borbély
.
.
#angelstrnava💙⚾️💛 #angels #trnava #extraliga #slovakiabaseball